Viktorija Star pobedila veliki Inter iz Milana

02 May, 2022 | Autor: | 0 Komentara
Inter Milano – Viktorija Star 2:4 (0:2)
UDINE – STRELCI: 0:1 Pejić u 2, 0:2 Bogdanović u 7, 1:2 Antonelo u 21, 1:3 Plavšić u 27, 2:3 Karasi u 32, 2:4 Ognjen Samardžić u 39. minutu. STADION: Sportski centar Očiati. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Marčeti (Udine)
INTER: Moreti, Poci, Kasadei, Antonelo, Karasi, Fabian, Ovusu, Kuratolo, Sangali, Basti.
VIKTORIJA STAR: Mihajlović, Plavšić, Spasić, V. Samardžić, Spasić, Pejić, Miklja, Bogdanović.
Viktorija Star, dečaci rođeni 2014 godine, savladali su vršnajke Milanskog Intera u prijateljskoj utakmici. Od prvog minuta ljubičasti su nametnuli jak ritam, a takva igra urodila je plodom u drugom minutu. Spasić i Pejić su izmenili dupli pas, a kapiten Viktorijanaca udarcem sa pet metara savladao golmana Intera. Samo pet minuta kasnije bilo je 0:2. Strelac je bio Bogdanović nakon veštog driblinga. Na 1:2 smanjio je Antonelo, da bi Plavšić posle solo prodora vratio dva gola prednosti našim nadama. Velikan iz Milana smanjio je prednost beograđana golom Karasia, da bi Ognjen Samardžić, u finišu utakmice potvrdio trijufm ljubičastih.